کد مطلب: 24574

فریبا نادری | فریبا نادری بازیگر | اینستاگرام فریبا نادری

کیک تولد 5 میلیونی فریبا نادری مردم را خشمگین کرد | خانم فقط به فکر عیش و نوش خودشه!

عکس جشن تولد فریبا نادری

کیک تولد 5 میلیونی فریبا نادری مردم را خشمگین کرد | خانم فقط به فکر عیش و نوش خودشه!

فریبا نادری، بازیگر سینما و تلویزیون ایران است. فریبا نادری، همسر سابق مسعود رسام است. فریبا نادری یکی از هنرمندانی است که ازدواج او به یکی از خبرسازترین ازدواج‌ها میان هنرمندان تبدیل شد. فریبا نادری به صورت اتفاقی به دنیای بازیگری راه یافت و در اولین تجربه بازیگری در سریال «مروارید سرخ» مسعود رسام مقابل دوربین رفت. یکی از ماندگارترین نقش‌های فریبا نادری در تلویزیون، بازی او در سریال «ستایش» به کارگردانی سعید سلطانی است.

فریبا نادری

 

فریبا نادری بازیگر جذابی است که بخش زیادی از این جذابیت را مدیون حضور تو سریال سریال و ایفای نقش منفور پری سیما است. در واقع فریبا اینقدر این نقش را خوب بازی کرد که با وجود نقش منفی بودن شد محبوب ترین بازیگر ستایش حتی محبوب تر از خود ستایش!

فریبا نادری بعد از ستایش تو چند فیلم و سریال هم بازی کرد از جمله تو آخرین فیلم خائن کشی آخرین ساخته مسعود کیمایی که البته هیچ کدام توفیق پری سیما ستایش را نداشت. فریبا خانوم نادری تو رئالی شو بفرمایید شام ایرانی هم شرکت کرد که تو این برنامه چیزهای جذاب دیگه ای خانوم بازیگر رو شد.

فریبا نادری

فریبا خانوم نادری که تا پیش از این برنامه همه ایشون رو تو فیلم و سریال ها دیده بودند و از زندگی شخصی اش چیزی نمی دانستند به بهانه حضور در بفرمایید شام مردم با خونه و زندگی و حتی هنر آشپزی فریبا هم آشنا شدند. از زار و زندگی فریبا خانوم نادری نگم براتون که نه فقط بیننده ها و بلکه سلبریتی های دگه هم که مهمون خانوم بودن از این همه تجمل و لاکچری بودن فریبا همه انگشت به دهان موندن!

فریبا نادری

 

بعد اینکه شام ایرونی پخش شد و همه دیدن که فریبا اینا چقده خفن و لاکچری هستن این پرسش مطرح شد که مگه خانوم بازیگری در حد فریبا که هیچ وقت سوپراستار و نقش یک نبوده و در ضمن جزو پرکارای سینما و تلویزیون هم نیست چقدر درمیارن که خونه زندگی اینجوری دارن؟ با کمی کند و کاو تو زنذگی شخصی فریبا خانوم نادر به جواب این پرسش می رسیم. اول اینکه فریبا خانوم نادری یه شوهر خیلی پولدار و بیزینس من داره تو تو صنایع غذایی فعال هستن. مورد دوم اینکه فریبا به جز بازیگری کارهای دیگه ای هم داره که احتمالاً درآمد اون ها بیشتر از بازیگریه فقط یک نمونه اینکه خانوم یه رستوران شیک و باکلاس تو بالا شهر تهران دارن که اتفاقاً خودش هم به شدت پاکار رستوران هست و مدیریت اون رو به عهده داره.

فریبا نادری

فریبا خانوم نادری شما سیگار می کشید؟

خب گفتیم که فریبا خانوم نادری رستوران دار هستن و اسم رستوران شون هم دلی جان هست و لوکیشنش هم تو خیابون فرشته است. خانوم بازیگر برای اینکه کافه رستورانش رو تبلیغ کنه هر از گاهی یه سری از دوستان و سلبریتی های معروف رو اونجا دعوت می کنه تا با عکس ها و ویدیوهایی که بعداً این عزیران منتشر می کنن رای دلی جان تبلیغ بشه.

 

تو یکی از این دورهمی ها که کلی خانوم خوشگل و جذاب صبحانه مهمون فریبا خانوم نادری بودند و بعد از اینکه دور هم نشستن و کلی گپ زدن یه عکسی هم گرفتن هر کدوم گذاشتن تو اینستاشون. البته این عکس خوب یه نکته ریز هم داشت و اونم پاکت سیگاری که جلو دست فریبا خانوم بود که یکمی عجیب و دور از ذهن بود.

فریبا نادری

فریبا نادری و رفیق طراحش که جونشون واسه هم درمیره!

فریبا خانوم نادری به نظر میاد به شدت رفیق باز باشه. اگه به پیج خانوم سری بزنید کلی عکس می بینید که با خانوم های بازیگر انداخته حالا یا تو رستوران خودش یا تو مزون و سالن های آرایش که احتمالاً همگی دعوت بودن. تو این بین فریبا نادری با دو نفر به شدت رفیقه و یه جورای رفیق گرمابه و گلستان هستند. یکی شون رو همه می شناسید و کسی نیست جز نرگس خانوم محمدی که بعد ستایش باهم حسابی رفیق شدند. اون یکی رفیق فریبا خانوم که البته به اندازه نرگس معروف نیست نسرین خانوم پورجوان خواه هست طراح لباسی که احتمالاً تو زمینه لباس هایی که فریبا خانوم نادری می پوشه هم همفکر خانوم است.

 

فریبا نادری

بیوگرافی فریبا خانوم نادری

فریبا نادری متولد ۱۳۶۳، بازیگر و مدیر بازرگانی ایرانی است. فریبا نادری به طور اتفاقی وارد عالم بازیگری شد، او با سریال «مروارید سرخ» معرفی شد و با سریال «گل بارون‌زده» باعث شد که اهالی سینما روی بازی او حساب ویژه ای باز کنند. او به جز بازیگری به خانه داری به ویژه آشپزی علاقه ویژه ای دارد و هرگاه که در منزل است، وقت خود را صرف آشپزی می‌کند.

در 19 سالگی زمانی که برای تست بازیگری دوست اش در یک فرخوان او را همراهی می کرد با پیشنهاد مسعود رسام (کارگرادن) او هم تست داد و قبول شد.

فریبا نادری در سال 1383 وقتی 20 ساله بود با مسعود رسام کارگردان 47 ساله که اختلاف سنی آنها به 27 سال می رسید وارد یک رابطه عاشقانه شد  سرانجام باهم ازدواج کردند اما این ازدواج خیلی دوام نداشت و سال 88 با فوت رسام به پایان رسید.

فریبا نادری

فریبا نادری در مراسم ترحیم مسعود رسام

8 سال بعد از فوت مسعود رسام، فریبا نادری که قبلا گفته بود با هیچ مرد سینمایی ازدواج نخواهد کرد در سال 96 با مهرداد طباطبایی از فعالان مواد غذایی ازدواج کرد و ثمره این ازدواج تاکنون یک دختر جذاب و زیبا است به اسم یارا. / شایانیوز

فریبا نادری

 

آنچه دیگران میخوانند

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

تبلیغات متنی