کد مطلب: 23785

تجربه کی روش برای جام جهانی سوژه شد

رسانه خارجی در گزارشی به وضعیت تیم ملی ایران و بازگشت کارلوس کی روش قبل از جام جهانی پرداخت.

تجربه کی روش برای جام جهانی سوژه شد

به گزارش سایت خبر  سراسری به نقل از فارس، مسابقات جام جهانی ۲۰۲۲ قطر ۲۷ روز دیگر آغاز می شود. تیم ملی کشورمان در این تورنمنت باید با تیم های ملی آمریکا، انگلیس و ولز رقابت کند.

در همین رابطه نشریه «republika» اندونزی در گزارشی به وضعیت ایران قبل از جام جهانی ۲۰۲۲ با هدایت کارلوس کی روش پرداخت و مرد پرتغالی را باتجربه ترین مربی جام جهانی ۲۰۲۲ نامید.

این رسانه آسیایی نوشت: «کارلوس کی روش در تاریخ ۷ سپتامبر دوباره به عنوان سرمربی تیم ملی ایران منصوب شد.کارلوس کی روش، سرمربی تیم ملی ایران، یکی از باتجربه‌ترین مربیان تاکتیکی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر خواهد بود. سرمربی ۶۹ ساله پرتغالی ایران را با هدایت خود به سومین جام جهانی رساند.

او در سال‌های ۲۰۱۴ و ۲۰۱۸ هدایت این تیم را در جام های جهانی برزیل و روسیه برعهده داشت که ایران دو بار در مرحله گروهی حذف شد.

کی روش یکی از متنوع‌ترین مربیانی است که راهی قطر می‌شود. کی روش دو دوره مختلف هدایت تیم ملی ایران را پشت سر گذاشت و این بار در گروه B به همراه آمریکا و ولز به مصاف انگلیس می رود. اولین دوره حضور او در ایران از سال ۲۰۱۱ آغاز شد و تا سال ۲۰۱۹ ادامه داشت. این طولانی ترین دوره مربی تاریخ تیم ملی ایران است.

 

دیدگاه تان را بنویسید

تبلیغات متنی