کد مطلب: 22527

کری خوانی جنجالی تیلور برای حسن یزدانی

با وجود پیام نسبتا دلگرم‌کننده تیلور برای حسن یزدانی پس از قهرمانی جهان، اما او دست از کری‌خوانی هم برنداشت.

به گزارش سایت خبر سراسری به نقل از خبرآنلاین،  رقابت حسن یزدانی و دیوید تیلور به عنوان مشهورترین دوئل کشتی آزاد جهان شناخته می‌شود. جایی که دو صاحب‌عنوان طلای المپیک نبرد بسیار نزدیک و جذابی دارند.

درحالی که حسن یزدانی در مسابقات ۲۰۲۱ اسلو حریف امریکایی‌اش را با قدرت شکست داد، امسال اسیر آمادگی بدنی فوق‌العاده و البته افزایش شناختش از کشتی کاپیتان ایران شد.

تیلور که حتی در این مدت به خداحافظی از کشتی هم نزدیک شده بود و شاید اگر مخالفت‌های همسرش نبود تا الان از ادامه ورزش حرفه‌ای کناره‌گیری می‌کرد، سال بسیار سختی را پشت سر گذاشت و تمام مدت به نبرد انتقامی مقابل حسن می‌اندیشید.

او که از قهرمانی و پیروزی دوباره مقابل یزدانی حسابی به وجد آمده بود، کشتی تمام نشده فریادهای شادی‌اش پس از پیروزی سالن را فرا گرفت.

تیلور که بابت تلافی شکست سال قبل سر از پا نمی‌شناخت، پس از پیروزی مقابل حسن، حسابی در مجازی و مصاحبه‌ها صحبت از تکرار این رقابت کرده بود اما عجیب‌ترین اقدام او، کری‌خوانی بلافاصله او پس قهرمانی بود.

جایی که با نوشتن جمله "ما برگشتیم بچه" در کپشن ایسنستاگرامش خود را لایق این قهرمانی بداند. البته او زیر این متن، یک عکاس را تگ کرده که در صفحه او، عکس های زیادی هم دیده می شود؛ از جمله تصاویر مربوط به حسن یزدانی!

تیلور

اکنون باید منتظر بمانیم تا شروع مسابقات جهانی ۲۰۲۳ و اینکه بتوانیم بار دیگر این رقابت را شاهد باشیم.

 

آنچه دیگران میخوانند

دیدگاه تان را بنویسید