کد مطلب: 22425

نابودی حریف به دست کشتی گیر ایرانی

دومین روز از رقابت‌های کشتی آزاد قهرمانی جهان با پیروزی یونس امامی و شکست علیرضا سرلک آغاز شد.

به گزارش سایت خبر سراسری به نقل از خبرآنلاین، روز دوم مسابقات کشتی آزاد قهرمانی جهان امروز (25 شهریور) با رقابت اوزان 57، 74 و 92 کیلوگرم آغاز شد.

تیم ایران در حالی که امشب محمد نخودی و حسن یزدانی را در فینال دو وزن 79 و 86 کیلوگرم و امیرحسین زارع را در رده‌بندی سنگین وزن دارد، مسابقات مقدماتی امروز را با علیرضا سرلک، یونس امامی و کامران قاسم‌پور دنبال می‌کند.

 وزن 57 کیلوگرم؛ شکست غیرقابل پیش‌بینی سرلک

علیرضا سرلک مقابل حریفی که اصلاً مدعی به نظر نمی‌رسید، شکست خورد تا حالا کار برای رقابت تیمی با آمریکایی‌ها خیلی سخت شود. نایب قهرمان سال گذشته جهان، در دور اول با وان هو زو از چین کشتی فوق‌العاده انتقادآمیزی گرفت و در حالی که همه انتظار مبارزه او با توماس گیلمان آمریکایی را می‌کشیدند، 6 بر 2 شکست خورد.

باید دید این کشتی‌گیر چینیِ ناشناس می‌تواند به فینال برسد تا سرلک هم در دومین میدان جهانی بار دیگر روی سکو برود؟

 وزن 74 کیلوگرم؛ برد آسان و سریع امامی

بعد از شوکی که علیرضا سرلک به تیم کشتی آزاد کشورمان در روز دوم وارد کرد، یونس امامی در 61 ثانیه موفق شد انریکه پرز کاستیلانوس از گوتمالا را شکست دهد. همچنین کایل دِیک که احتمال رویارویی‌اش با یونس در نیمه نهایی وجود دارد، حریفش را با امتیاز عالی شکست داد.

دارنده مدال برنز وزن غیرالمپیکی 70 کیلوگرم، در مبارزه بعدی برنده کشتی منگ هجیگان از چین و آرمان آندروسی از استونی را در پیش دارد.

وزن 92 کیلوگرم؛ کار راحت قاسم‌پور تا فینال

کامران قاسم‌پور قهرمان دوره گذشته مسابقات که به نظر کار سختی تا رسیدن به فینال 92 کیلوگرم ندارد، در دور اول استراحت کرد و در دور دوم ادلان ویسخانوف از فرانسه را در پیش دارد.

آنچه دیگران میخوانند

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

تبلیغات متنی