کد مطلب: 18634

چراغ سبز ستاره نجومی لیگ به پرسپولیس

رضا اسدی که گفته می‌شود با پیشنهاد مالی وسوسه انگیزی از سوی تیم بوریرام تایلند مواجه شده، ابراز تمایل کرده است که دوباره در پرسپولیس توپ بزند.

به گزارش سایت خبر سراسری به نقل از خبر ورزشی، یکی دیگر از بازیکنانی که قراردادش در پایان فصل با پرسپولیس به اتمام می‌رسد، رضا اسدی است.

هافبک دفاعی بلند بالای پرسپولیس که با اصرار یحیی گل محمدی و با سروصدای فراوان به این تیم پیوست درنیم فصل اول اصلا نتوانست انتظارات را برآورده کند.

با این وجود رضا اسدی در نیم فصل دوم عملکرد بهتری داشت و نسبتا خوب ظاهر شد. او که گفته می‌شود با پیشنهاد مالی وسوسه انگیزی از سوی تیم بوریرام تایلند مواجه شده، ابراز تمایل کرده است که دوباره در پرسپولیس توپ بزند.

این خواسته قلبی منوط به اجازه یحیی گل محمدی است اما سرمربی پرسپولیس هنوز برای تمدید قرارداد رضا اسدی OK نداده است. به نظر می‌رسد یحیی گل محمدی منتظر میلاد سرلک هافبک ملی پوش پرسپولیس است و می‌خواهد ببیند او قراردادش را تمدید می‌کند یا نه؟ درحال حاضر کمال کامیابی نیا تنها هافبک دفاعی پرسپولیس است که دو سال دیگر با این تیم قرارداد دارد و خیال یحیی بابت ماندن او راحت است.

آنچه دیگران میخوانند

دیدگاه تان را بنویسید