کد مطلب: 20439

مخاطب انتقاد تند و تیز مهراب قاسم خانی چه کسانی هستند؟

مهراب قاسم‌خانی با انتشار تصویری در اینستاگرام نسبت به عملکرد برخی از مسئولین واکنش نشان داد.

به‌ گزارش سایت خبر سراسری ، مهراب قاسم‌خانی با انتشار پستی رفتار افرادی مانند مسعود فراستی را زیر سوال برد.

او در پیامی اینستاگرامی در انتقاد به رفتار اعضای سازمان صداوسیما نوشت: «خیلی سخته که جزو سیستمی باشی که بدترین خاطرات مردم رو درست کرده، بعد وظیفه‌ات این باشه که زیرآب خواننده‌ای رو بزنی که مردم با آهنگاش بهترین خاطرات رو دارن و توی مهم ترین خاطرات زندگیشون ثبت شده.
سخته که خودت دلیل غم مردم باشی و زور بزنی کاری کنی که احساس شادی و افتخاری که یه فوتبالیست توی خاطره‌شون کاشته رو پاک کنی.
سخته که رفقات باعث سختی زندگی مردم باشن و شغلت این باشه که این سختی رو بندازی گردن سینماگرایی که مردم با فیلما و سریالاشون احساساتی شدن یا از ته دل خندیدن و آثارشون تو ذهنشون موندگار و جاودانه شده.
سخته که شونه به شونه کسایی باشی که هزاران هزار میلیارد اموال مردم رو خوردن و تنها سلاحی که علیه سلبریتی ها داری اشاره به دستمزد بالاتر از حد متوسطشون نسبت به دستمزد مردمی باشه که خودتون باعث فقر و خشمشون شدین.

سخته که هزاران نفر از همقطارات و فک و فامیلشون اقامت کشور هایی که شعار مبارزه باهاشون رو میدین داشته باشن و تو مجبور باشی به گرین کارت نهایتاً ده دوازده تا هنرمند و ورزشکار چنگ بزنی.

انصافاً جنگ نابرابر و سختیه. چنین تلاشی بدون داشتن یه ذره هوش و استعداد و خلاقیت و جذابیت و بدون انجام یه کار مفید توی زندگی، عین رفتن توی میدون جنگ بدون تفنگه.

خلاصه که واقعاً خوشحالم جای شما نیستم. حقیقتاً وظیفه سخت و اسفناک و طاقت فرسایی رو روی دوشتون گذاشتن.»

 

 

آنچه دیگران میخوانند

دیدگاه تان را بنویسید