کد مطلب: 24343

معاون سیاسی وزیر کشور:

جنگ امروز یک جنگ شناختی است

معاون سیاسی وزیر کشور، موثرترین ابزار اقناع افکار عمومی را عمل‌گرایی و دوری از تناقض دانست و گفت: مسئولانِ بانوان استانداری‌ها، نقش مهمی در تبیین و روشنگری دارند.

جنگ امروز یک جنگ شناختی است

به گزارش سایت خبرسراسری، به نقل از ایسنا، محمدرضا غلامرضا در نشست مدیران دفاتر امور بانوان و خانواده استانداری های سراسر کشور، اظهار کرد: امروز بیش از هر زمان دیگری نیازمند توجه به محرک های اصلی انقلاب اسلامی برای تداوم مسیر هستیم. عمل‌گرایی و توجه دقیق به عناصر سازنده گفتمان انقلاب اسلامی ضرورتی جدی و موثرترین ابزار اقناع و همراه‌سازی آحاد جامعه با آرمان های انقلاب اسلامی، عمل‌گرایی و دوری از تناقض است.

وی افزود: باید متوجه اهمیت مسئولیت‌مان در نظام مقدس جمهوری اسلامی باشیم و برای همین از تمام ظرفیت برای تقویت سرمایه اجتماعی و تمشیت امور سیاسی کشور بهره گیریم.

معاون سیاسی وزیر کشور به تجربه موفق هشت سال دفاع مقدس اشاره کرد و یادآور شد: در دوران دفاع مقدس، دشمن از نظر لجستیک و امکانات قوی بود اما عنصر ایمان، اراده دینی و انقلابی، باعث پیروزی رزمندگان اسلام شد.

غلامرضا با اشاره به تلاش دولت مردمی و عدالت محور برای رسیدگی به مسائل و خواسته‌های مردم، گفت: دولت سیزدهم نزدیک‌ترین دولت به آرمان‌های انقلاب اسلامی است و با تأسی از اندیشه‌های رهبر معظم انقلاب با تمام ظرفیت به دنبال ارتقای سرمایه اجتماعی در کشور است.

معاون سیاسی وزارت کشور با تشریح ابعاد جنگ دشمن علیه ملت ایران، تصریح کرد: جنگ امروز کاملا یک جنگ شناختی است و دشمن با بهره‌گیری از فضای مجازی به دنبال تغییر سبک زندگی و الگوهای دینی و اسلامی است.

غلامرضا تاکید کرد: ابزار مقابله با جنگ ترکیبی دشمن، عمل به فریضه جهاد تبیین است که باید توسط مدیران کل بانوان استانداری ها به سهم و ظرفیت شان عملیاتی شود.

وی در پایان خطاب به مدیران بانوان استانداری های سراسر کشور گفت: با شناخت و ارتباط گیری با حلقه های میانی، برای روشنگری حقایق، ارزش‌های دینی و اقدامات جهادی مجموعه دولت سیزدهم تلاش کنند.

دیدگاه تان را بنویسید

تبلیغات متنی