کد مطلب: 24255

جزئیاتی از سفر مخبر به استان هرمزگان

معاون اول رییس جمهور پیش از ظهر امروز(شنبه) به منظور بازدید و افتتاح چند طرح و پروژه، دقایقی پیش وارد استان هرمزگان شد و در بدو ورود به فرودگاه بندرعباس از سوی استاندار و جمعی از مدیران ارشد استانی مورد استقبال قرار گرفت.

جزئیاتی از سفر مخبر به استان هرمزگان

به گزارش سایت خبر سراسری به نقل از ریاست جمهوری، محمد مخبر در این سفر یک روزه قرار است یک مدرسه و دو خوابگاه را در شهرستان بشاگرد افتتاح کند.
بازدید از گمرکات بندر شهید رجایی و شرکت در جلسه شورای اداری استان هرمزگان از دیگر برنامه های معاون اول رییس جمهور در این سفر خواهد بود.
مخبر همچنین در بدو ورود به بندرعباس در گفتگو با خبرنگاران هدف از این سفر را بررسی مشکلات و موانع پیش روی اجرای تصمیمات عنوان کرد و گفت: علاوه بر تصمیماتی که در تهران اتخاذ می شود لازم است بازدیدهای میدانی نیز انجام شود تا اگر مشکلی بر سر راه اجرا وجود داشته باشد بتوانیم این مسائل را حل و فصل کنیم.
وی همچنین به برنامه خود برای حضور در شهرستان بشاگرد اشاره و تصریح کرد: پیش از این تصمیمات خوبی توسط دولت و استانداری هرمزگان برای توسعه بشاگرد اتخاذ شده و مقام معظم رهبری نیز دستورات خوبی را برای کمک به بشاگرد صادر کرده اند که در این سفر این موضوعات نیز بررسی خواهد شد.

 

دیدگاه تان را بنویسید

تبلیغات متنی