کد مطلب: 23618

دادستان کل کشور:

باید از ظرفیت‌های مردمی برای پیشگیری از وقوع جرم استفاده کنیم

دادستان کل کشور گفت: یکی از آسیب های جدی و رنج هایی که در دستگاه قضایی می بریم، کثرت ورودی هاست و یکی از بهترین راه‌ها این است که از ظرفیت های مردمی برای پیشگیری از وقوع جرم و کاهش ورودی به دستگاه قضایی استفاده کنیم.

باید از ظرفیت‌های مردمی برای پیشگیری از وقوع جرم استفاده کنیم

به گزارش سایت خبر سراسری به نقل از ایسنا، حجت الاسلام و المسلمین محمدجعفر منتظری امروز ۲۷ مهرماه در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان کرمان افزود: یکی از آسیب های جدی و رنج هایی که در دستگاه قضایی می بریم، کثرت ورودی ها است و یکی از بهترین راه‌ها این است که از ظرفیت های مردمی برای پیشگیری از وقوع جرم و کاهش ورودی به دستگاه قضایی استفاده کنیم.

وی افزود: نماینده ولی فقیه و تمامی شخصیت هایی که جنبه علمی، ارشادی و هدایت گرایانه دارند می توانند در عرصه پیشگیری از وقع جرم تاثیر گذار باشند.

دادستان کل کشور بیان کرد: نماینده ولی فقیه جایگاه خاصی دارد و همه کسانی که خود را ملتزم و متعهد به ولی فقیه می دانند، باید همان التزام و تعهد را نسبت به نماینده ولی فقیه داشته باشند.

منتظری بیان کرد: ولی فقیه هسته اصلی انرژی بخش به مجموعه دستگاه ها است و هدایت گری های ایشان بسیار راهگشا است و نمایندگان ولی فقیه نیز در استان ها همین نقش را متناسب با جایگاه استان ها بر عهده دارند.

دادستان کل کشور ادامه داد: ولی فقیه زمان ما، حقیقتا با آن اندیشه های حکیمانه و با آن دوراندیشی، جامع نگری و تجربیات طولانی خود در بخش های مختلف ایشان را به شخصیتی جامع تبدیل کرده که در دنیا بی نظیر هستند.

وی گفت: یکی از شاخصه های مهم سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی این بود که ولی فقیه را به خوبی شناخته بود و ذوب در ولایت بود و این سرمایه بزرگی بود و ایشان نیز در نگاه ولی فقیه جایگاه ویژه ای داشت.

آنچه دیگران میخوانند

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

تبلیغات متنی