کد مطلب: 21976

سرلشکر محمد باقری:

حضور اسرائیل در منطقه باعث ناامنی می‌شود

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با بیان اینکه حضور اسرائیل در منطقه نامشروع است و نه تنها به امنیت منطقه کمک نمی‌کند بلکه باعث ناامنی می‌شود، تصریح کرد: مهم‌ترین هدف نیروی دریایی امنیت خلیج فارس است.

به گزارش سایت خبر سراسری به نقل از ایسنا، سرلشکر محمد باقری در مراسم الحاق شناور شهید سپهبد سلیمانی به نیروی دریایی سپاه در بندرعباس با بیان اینکه امنیت منطقه خلیج فارس باید توسط کشورهای منطقه تامین شود و نیازی به حضور بیگانگان نیست، افزود: قدرت نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی سبب شده تا دشمن تجهیزات سنگین نظامی خود را از منطقه خارج کند.

وی با بیان اینکه حضور اسرائیل در منطقه نامشروع است و نه تنها به امنیت منطقه کمک نمی‌کند بلکه باعث ناامنی می‌شود، تصریح کرد: مهم‌ترین هدف نیروی دریایی امنیت خلیج فارس است.

باقری با اشاره به اینکه حضور قایق‌های تجسسی بدون سرنشین آمریکا در منطقه باعث اختلال در امنیت ناوگان دریایی شده است، اضافه کرد: از همه کشورهای همسایه دعوت می‌شود در تامین امنیت منطقه مشارکت کنند.

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در پایان با بیان اینکه در دو سال گذشته ۹ الحاق در نیروی دریایی سپاه پاسداران صورت گرفته که این موضوع نشان از اعتماد به جوانان و دانش بومی است، خاطرنشان کرد: صفر تا صد این شناورها با دانش و تجهیرات بومی ساخته شده است.

 

آنچه دیگران میخوانند

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

تبلیغات متنی