کد مطلب: 21875

امیرسرتیپ علیرضا صباحی فرد:

پدافند هوایی ارتش با به روزترین تجهیزات فراتر از مرزها را رصد می کند

فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش گفت: پدافند هوایی ارتش به دنبال صلح و دوستی پایدار در منطقه و جهان است و همواره در راستای مقابله با انواع تهدیدات در زمینه علوم پدافندی لحظه به لحظه در حال رشد و نقش آفرینی است.

به گزارش سایت خبر سراسری به نقل از ایسنا، امیرسرتیپ علیرضا صباحی فرد، در دیدار با وابستگان خارجی مقیم تهران به مناسبت چهاردهمین سالروز  تشکیل نیروی پدافند هوایی ارتش، ضمن تبریک روز نیروی پدافند هوایی ارتش، تعامل سازنده، اثرگذار، مثمر ثمر  و همچنین تبادل دانش با کشورهای دوست و هم پیمان را در تمامی سطوح امری لازم و ضروری دانست و گفت: امروز نیروی پدافند هوایی ارتش با تکیه بر دانش بومی و خلاقیت، نوآوری و تعهد نیروی انسانی با ذکاوت، توانسته است با عبور از تمامی تحریم ها و محدودیت ها به قدرتی مثال زدنی در سطح منطقه تبدیل شود.

وی افزود: پدافند هوایی ارتش به دنبال صلح و دوستی پایدار در منطقه و جهان است و همواره در راستای مقابله با انواع تهدیدات در زمینه علوم پدافندی لحظه به لحطه در حال رشد و نقش آفرینی است.

وی خطاب به وابستگان نظامی و دفاعی خارجی مقیم تهران با اشاره به برگزاری و بازدید از نمایشگاه توانمندی نیروی پدافند هوایی در زمینه علوم پدافندی، اعم از راداری، موشکی، جنگالی، سایبر و ....در دانشگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا(ص)، اظهار داشت: شما تنها گوشه ای از اقتدار و صلابت نیروی پدافند هوایی را در دفاع از گوشه گوشه ایران اسلامی مشاهده کردید که ماحصل انسجام، یکپارچگی و هم افزایی نیروهای مسلح ایران در کنار نبوغ، خلاقیت و وطن پرستی جوانان این مرز و بوم است.

وی با برشمردن برخی از دستاوردهای نوین نیروی پدافند در زمینه سامانه های راداری و موشکی، تاکید کرد: پدافند هوایی ارتش با در اختیار داشتن به روزترین تجهیزات که در لبه فنآوری روز دنیا است هزاران کیلومتر فراتر از مرزها را رصد می کند و در صورت ورود بدون مجوز هرگونه پرنده ای اقدامی قاطع و پشیمان کننده انجام می دهد.

صباحی فرد، خاطرنشان کرد: در زمینه تجهیزات پدافندی به هیچ کشوری وابستگی نداریم و به درجه ای از رشد و بالندگی رسیده ایم که در جهت تبادل دانش، تعامل و صلح و دوستی پایدار تجهیزات هم صادر می کنیم.

 

آنچه دیگران میخوانند

دیدگاه تان را بنویسید