کد مطلب: 21749

در مراسم افتتاح فاز نخست کتابخانه مرکزی خرم‌آباد

اسلامی: اولویت دولت سیزدهم تکمیل پروژه های نیمه تمام است

معاون رییس جمهور و رییس سازمان انرژی اتمی ایران در جریان سفر به استان لرستان و افتتاح فاز نخست کتابخانه مرکزی خرم‌آباد گفت: موضوع مهم برای دولت سیزدهم این است که پروژه های نیمه تمام را هرچه سریعتر تکمیل کرده و به بهره‌برداری برساند.

به گزارش سایت خبر سراسری به نقل از ایسنا، محمد اسلامی همزمان با هفته دولت و به منظور بهره‌برداری و افتتاح چند پروژه عمرانی، اقتصادی و فرهنگی به استان لرستان سفر کرده است.

وی در مراسم افتتاح فاز نخست کتابخانه مرکزی خرم‌آباد اظهار کرد: فرا رسیدن هفته دولت را خدمت مردم استان لرستان تبریک عرض کرده و یاد و خاطره شهدای گرانقدر رجایی و باهنر را گرامی می داریم.
اسلامی تاکید کرد: در شرایط کنونی و به ویژه در بخش فرهنگی، این اراده در دولت سیزدهم وجود دارد که پروژه هایی که نقش به سزایی در توسعه علمی و فرهنگی دارند به صورت ویژه پیگیری شوند و این مهم مورد توجه رییس جمهور قرار دارد.

معاون رئیس جمهور افزود: این کتابخانه به عنوان یکی از پروژه های قدیمی شهر خرم آباد ، سال ها مورد مطالبه مردم بوده و اکنون فاز نخست و هسته اصلی آن یعنی مخزن کتاب ها و محل قرائت برای بهره برداری آماده شده و با همت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و همچنین استاندار لرستان، ان‌شاءالله این کتابخانه به زودی تجهیز شود و مردم عزیز خرم آباد بتوانند پس از دو دهه انتظار از کتابخانه مرکزی شهر خود بهره مند شوند.

رییس سازمان انرژی اتمی تصریح کرد: امید است فازهای تکمیلی این کتابخانه نیز در آینده و به تدریج مراحل پایانی خود را طی کند.

اسلامی گفت: در هفته دولت طرح های بسیاری در کشور به مرحله اجرایی رسیده و یا عملیات بهره برداری از آنها آغاز شده است؛ موضوع مهم برای دولت این است که پروژه های نیمه تمام را هرچه سریعتر تکمیل کرده و به بهره برداری برساند.

وی عنوان کرد: در استان لرستان نیز امروز تعدادی از پروژه های صنعتی در حوزه کشاورزی و همچنین امور زیربنایی را افتتاح کرده و مورد بهره برداری قرار می دهیم تا مورد استفاده مردم عزیز این استان قرار گیرند.

آنچه دیگران میخوانند

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

تبلیغات متنی