کد مطلب: 21292

بازدید سر لشکر باقری از خبرگزاری دفاع مقدس

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت:حقیقتاً خبرنگاران نقش اساسی در انتشار اخبار جهاد، مقاومت و دفاع مقدس داشتند و دارند.

به گزارش سایت خبر سراسری به نقل از ایسنا، سرلشکر پاسدار محمد باقری،  رئیس ستاد کل نیروهای مسلح صبح امروز (شنبه ۲۲ مرداد ماه) ضمن بازدید از خبرگزاری دفاع مقدس، در جمع کارکنان این خبرگزاری، با گرامی‌داشت یاد و خاطره شهدای خبرنگار  بیان کرد: شهدای خبرنگار رسالت بزرگی برعهده داشتند و این خبرنگاران با تقدیم خون خود، این رسالت بزرگ را امضا کردند.

سرلشکر باقری ادامه داد: حقیقتاً خبرنگاران نقش اساسی در انتشار اخبار جهاد، مقاومت و دفاع مقدس داشتند و دارند.

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با اشاره به تقارن روز خبرنگار با روز عاشورا گفت: این تقارن بسیار مهم است و اگر حضرت زینب (س) در انتشار واقعیت عاشورا اقدام نمی‌کرد، کربلا در کربلا می‌ماند.

وی با بیان اینکه صاحبان پنج رسانه بزرگ دنیا یهودیان صهیونیست بودند، افزود: ۹۴ درصد از اخبار دنیا در این رسانه‌ها تولید و منتشر می‌شود.

سردار باقری در ادامه با اشاره به عملکرد خبرگزاری دفاع مقدس طی سال‌های گذشته گفت: تلاش‌های ۹ ساله مجموعه خبرگزاری دفاع مقدس مثمرثمر بوده و با حداقل امکانات و نیرو کارهای خوبی صورت گرفته است.

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح اضافه کرد: فعالیت شما خبرنگاران در خبرگزاری دفاع مقدس، سختی و مهم بودن کار خبررسانی را نشان می دهد؛ زیرا وقتی شبکه‌های اجتماعی خارجی متوجه فعالیت شما در این شبکه‌ها می‌شوند، صفحات این خبرگزاری را مسدود می‌کنند.

وی با بیان اینکه دقت در محتوا و اعتبار مطلب بر سرعت اولویت دارد، تأکید کرد: باید با شفافیت، استفاده از هنر و فناوری، مخاطب شناسی و کار تخصصی برای هر گروه از مخاطبین محتوا و برنامه داشته باشیم.

سرلشکر باقری با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی گفت: فرمانده معظم کل قوا با تدابیر کارآمد و صدور بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی راه و مسیر مهمی را پیش روی ما گذاشتند و فرمایشات ایشان منشور رسانه‌ای در اختیار همه قرار داده است و باید کار را در این مسیر پیش ببریم.

آنچه دیگران میخوانند

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار