کد مطلب: 20810

امیر سرلشکر سیدعبدالرحیم موسوی:

ارتش افتخار می‌کند که با جمعیت هلال احمر همکاری داشته باشد

فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: ارتش افتخار می‌کند که در راستای رسیدگی به امور مردم کشورمان و خدمت‌رسانی به آن‌ها، همکاری و تعامل دو جانبه با جمعیت هلال احمر داشته باشد

به گزارش سایت خبرسراسری به نقل از ایسنا، امیر سرلشکر سیدعبدالرحیم موسوی  در  دیدار  با پیرحسین کولیوند، به جمعیت هلال احمر کشور و رئیس این جمعیت برای دریافت عالی‌ترین نشان صلیب سرخ جهانی که اخیراً به جمهوری اسلامی ایران تعلق گرفته است، تبریک گفت.

وی در ادامه عملکرد کارکنان متعهد، داوطلب و جان‌برکف جمعیت هلال احمر در نجات جان مردم را مصداق بارز فداکاری و از خودگذشتگی دانست و خاطرنشان کرد: این کارکنان در عرصه‌ها و میدان‌های حساس، جانشان را در طبق اخلاص نهاده و پشتوانه‌ای مطمئن برای مردم کشورمان و یاری رسان دیگر کشورها در زمان حوادث و بلیات و کمک رسانی ها هستند.

موسوی افزود: ارتش جمهوری اسلامی ایران افتخار می‌کند که در راستای رسیدگی به امور مردم کشورمان و خدمت‌رسانی به آن‌ها همکاری و تعامل دو جانبه با این جمعیت داشته باشد.

وی در پایان تصریح کرد: ارتش جمهوری اسلامی ایران و مجموعه نیروهای مسلح و جمعیت هلال احمر ثابت کرده اند در راستای امدادرسانی به مردم شریف و گرانقدر ایران اسلامی همیشه پیش‌قدم بوده و بعد از این نیز خواهند بود.

پیرحسین کولیوند رئیس جمعیت هلال احمر کشور نیز در این دیدار ضمن تشریح اقدامات جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران اظهار کرد: ارتش جمهوری اسلامی ایران در بحران‌ها و حوادث غیر مترقبه از جمله زلزله، سیل، آتش سوزی و ... بیشینه‌ی ظرفیت خود را برای امدادرسانی به مردم پای کار آورده و همواره موجب دلگرمی جمعیت هلال احمر بوده است.


وی افزود: ظرفیت بالگردی و هواپیمایی ارتش در بسیاری از بحران‌ها گره‌گشا بوده و علاوه بر نیروی انسانی مخلص و پای کار، تجهیزات ارتش جمهوری اسلامی ایران نیز همواره به کمک مردم آمده و نقش بسیار مهم و تأثیرگذاری ایفا کرده است.


رئیس جمعیت هلال احمر کشور در پایان ضمن استقبال از تعامل هم‌افزا و حداکثری با ارتش جمهوری اسلامی ایران، آمادگی این جمعیت را برای آموزش و عضوگیری خانواده بزرگ ارتش در حوزه ماموریت های هلال احمر و امدادرسانی اعلام کرد.

 

آنچه دیگران میخوانند

دیدگاه تان را بنویسید