کد مطلب: 20808

پیام امیر عبداللهیان به خانواده شهید رضائی نژاد

به مناسبت یازدهمین سالگرد ترور شهید «داریوش رضایی نژاد» یکی از شهدای هسته ای کشور، وزیر امور خارجه پیامی را خطاب به همسر و دختر این شهید منتشر کرد.

به گزارش سایت خبر سراسری به نقل از ایسنا، در متن پیام حسین امیرعبداللهیان خطاب به خانواده این شهید آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

سرکار خانم دکتر شهره پیرانی
مشاور رییس سازمان در امور زنان و خانواده سازمان انرژی اتمی ایران، همسر مکرمه شهید داریوش رضائی نژاد

سرکار خانم آرمیتا رضائی نژاد دختر پرافتخار شهید

خانواده معزز شهید رضائی نژاد

سلام علیکم و رحمه الله
 
 یازدهمین سالگرد ترور ناجوانمردانه همسر، پدر و فرزند سرافرازتان شهید داریوش رضائی نژاد، قهرمان ملی و دانشمند هسته ای ایران اسلامی، یادآور مجاهدت ها و تلاش های خستگی ناپذیر اما بی ریای فرزندان فرهیخته و دانشمند این مرز و بوم کهن است که دغدغه ای جز پیشرفت و توسعه ایران عزیز و سرافرازی ملت شریف‌ میهن اسلامی با دستیابی به فناوری بومی و صلح آمیز هسته ای و بی نیازی کشور از بیگانگان در این حوزه نداشته و ندارند.

اینجانب با مشاهده فیلم "هناس" اثر فاخر سینمایی که تجسم گوشه هایی از دوران زندگی سرشار از عشق و ایثار سرکار عالی(همسر محترمه شهید) تا لحظه ترور ناجوانمردانه و عروج ملکوتی آن شهید عزیز در برابر دیدگان شما و آرمیتای عزیز است، بیش از پیش دریافتم که به برکت مجاهدت و تلاش غیورانه داریوش پرتلاش و شهامت و همراهی عاشقانه و فداکارانه شما با آن عزیز سفرکرده، آرمان مقدس آن شهید و همه دانشمندان هسته ای کشور در تعالی و پیشرفت ایران اسلامی با قوت و قدرت تداوم خواهد یافت.

بالندگی امروز صنعت صلح‌ آمیز هسته‌ای ایران مقتدر ، مرهون مجاهدت شهدای هسته ای از جمله شهید رضایی نژاد است.

بی شک دشمنان این کشور و ملت با توسل به ترور فرزندان دانشمند و قهرمانان اقتدار علمی کشور، هرگز نمی توانند در عزم و اراده سترگ ملت بزرگ و تمدن ساز ایران اسلامی، خللی وارد نمایند.

فرصت را مغتنم شمرده، یاد و خاطره بلند شهیدان عزیز رضائی نژاد ، احمدی روشن، شهریاری، علیمحمدی و فخری زاده و همه شهدای مسیر اعتلای توان علمی و فناوری کشور را گرامی می داریم و به ارواح طیبه شان درود و سلام می فرستیم و پیمان می بندیم که به پاسداری از ثمره خون پاک و افتخارات ملی و علمی آنان در راستای دفاع از منافع و امنیت ملی جمهوری اسلامی ایران متعهد و استوار خواهیم ماند.»


 

آنچه دیگران میخوانند

دیدگاه تان را بنویسید