کد مطلب: 20661

ارزیابی مهاجری از میزان رضایت اصولگرایان از عملکرد دولت

یک تحلیلگر مسائل سیاسی گفت: اگر بخواهند از دولت انتقاد کنند نه جامعه از آنها می پذیرد و نه خودشان حاضر این کار انجام دهند چون پاس گل به جناح رقیب است.

به گزارش سایت خبر سراسری به نقل از نامه نیوز، دولت سیزدهم در آستانه یکسالگی قرار دارد و این روزها عملکردش در حوزه های مختلف محل نقد و تحلیل است.

محمد مهاجری درباره میزان رضایت اصولگرایان از عملکرد دولت سیزدهم گفت: میزان رضایت به نحوه عملکرد دولت بر می گردد. اصولگرایان امروز خودشان را مسئول عملکرد دولت می دانند.

این تحلیلگر مسائل سیاسی بیان کرد: اگر اصولگرایان بخواهند از دولت دفاع کنند می دانند که عملکرد این دولت در همه شئون قابل دفاع نیست؛ اگر بخواهند از دولت انتقاد کنند نه جامعه از آنها می پذیرد و نه خودشان حاضر این کار انجام دهند چون پاس گل به جناح رقیب است بنابراین تنها راه سومی برای آنها باقی می ماند که این راه، سکوت است.

وی درباره چالش اصولگرایان در انتخابات مجلس آینده اظهار کرد: میزان انتقادهای نمایندگان مجلس به زودی از دولت افزایش خواهد یافت چون رسیدن به فصل انتخابات نیاز به شعار و فعالیت سیاسی دارد که بخشی از اینها می تواند در قالب مخالفت با دولت متجلی شود بنابراین معتقدم حجم انتقادها به دولت در آستانه انتخابات 1402 تشدید هم خواهد شد.

این فعال سیاسی اصولگرا درباره اثر عملکرد دولت سیزدهم بر سبد رأی جریان اصولگرایی اظهار کرد: دو انتخابات سال 1398 و سال 1400 با مشارکت پایین رأی دهندگان همراه بود، اگر عملکرد دولت به همین شکل باشد شاهد انتخاباتی سردتر در سال آینده خواهیم بود.

 

آنچه دیگران میخوانند

دیدگاه تان را بنویسید