کد مطلب: 20431

جوانفکر در حمایت از احمدی نژاد

ساختمان ولنجک محقر است و در آن کارهای اداری انجام می شود

علی اکبر جوانفکر اظهار کرد: علت اینکه برخی به این ساختمان محقر می تازند این است که فکر می کنند احمدی نژاد در کاخ سکونت دارد، اما واقعیت این است که ساختمان ولنجک محقر است و در آن کارهای اداری انجام می شود.

به گزارش سایت خبر سراسری به نقل از منیبان ، علی اکبر جوانفکر در رابطه با حواشی اخیری که در مورد دفتر کار احمدی نژاد در ساختمان ولنجک پیش آمده اظهار کرد: هر رئیس جمهوری پس از پایان دوره اش یک ساختمان در اختیار دارد و این را سازمان مستضعفین در اختیار قرار داده است، این ساختمان هم طبق همین روال حق احمدی نژاد است.

او ادامه داد: علت اینکه برخی به این ساختمان محقر می تازند این است که فکر می کنند احمدی نژاد در کاخ سکونت دارد، اما واقعیت این است که ساختمان ولنجک محقر است و در آن کارهای اداری انجام می شود.

جوانفکر در توضیح اینکه آیا واقعا ابلاغیه یا حکمی برای تخلیه دریافت شده است یا خیر، گفت: هیچ فشار و دستوری برای تخلیه برای ما نیامده است و این یک روال است که ساختمانی در اختیار هر رئیس جمهوری، قرار بگیرد.

گفتنی است، عبدالرضا داوری، مشاور رسانه‌ای سابق احمدی نژاد، در توییتر نوشته بود:

پرویز فتاح: آقای خاتمی ملک بنیاد مستضعفان که در اختیار بنیاد باران بود را به موقع تخلیه کرد اما آقای احمدی نژاد ملک ۱۸۰۰ متری بنیاد در ولنجک را تخلیه  نمیکند. دوسال از این مصاحبه فتاح گذشت و هنوز احمدی نژاد ملک ۵۰۰ میلیارد تومانی بنیاد مستضعفان را در تصرف دارد # مردی از جنس مردم

 

آنچه دیگران میخوانند

دیدگاه تان را بنویسید