کد مطلب: 20344

برنامه سفر یک روزه رئیس جمهور به کردستان

آیت الله سید ابراهیم رئیسی، دقایقی پیش در بیست و هفتمین سفر استانی خود، به همراه وزرا و اعضاء هیئت دولت وارد کردستان شد.

به گزارش سایت خبر سراسری به نقل از ایسنا، رئیس دولت سیزدهم در این سفر مورد استقبال رسمی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کردستان، استاندار، نمایندگان مجلس و جمعی از مسئولان استانی قرار گرفت.

دیدار با اقشار مختلف مردم، دیدار با مراجع و حضرات آیات، دیدار با نخبگان، بازدید از صنایع منتخب استان، دیدار با خانواده معظم شهدا و ایثارگران، و شرکت در جلسه شورای اداری و برگزاری نشست خبری در پایان سفر، از مهم‌ترین برنامه‌های رئیس‌جمهور در سفر یک روزه به استان کردستان است.

همچنین در جریان این سفر،نمایندگان ویژه ریاست جمهوری که عمدتاً از بین وزرا هستند، به شهرستان‌های استان سفر کرده و با مسئولان شهرستانی و مردم گفت‌وگو و مشکلات را بررسی خواهند کرد و جمع‌بندی‌های خود را در جلسه شورای اداری نزد ریاست جمهور مطرح خواهند کرد.

 برپایی سامانه تلفنی ۱۱۱ از روز پنجشنبه ۱۶ تیر برای ثبت درخواست‌ها، ایده‌ها، پیشنهادات و مسائل و مشکل شهروندان کردستانی و برپایی ۲۹ میز ارتباط مردمی در دستگاه‌های اجرایی برای طرح مسائل و مشکلات اختصاصی مردم از جمله خدماتی است که در سطح استان برای این سفر ارائه شده است.

وزرای آموزش و پرورش، میراث فرهنگ و ارشاد اسلامی، ارتباطات و فناوری اطلاعات، بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، امور اقتصادی و دارایی، جهاد کشاورزی، نیرو، میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، ورزش و جوانان، راه و شهرسازی، سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و همچنین معاونین رییس جمهوری در دولت سیزدهم از جمله معاون اجرایی و سرپرست نهاد ریاست جمهوری، رییس سازمان برنامه و بودجه، امور زنان و خانواده، رییس سازمان حفاظت از محیط زیست، علمی و فناوری، رییس دفتر رییس جمهور، رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران عضو شورای هماهنگی ارتباطات با حوزه و روحانیت در این سفر رییس جمهور را همراهی می‌کنند.

 

آنچه دیگران میخوانند

دیدگاه تان را بنویسید