کد مطلب: 19739

اولویت های برنامه دفاعی کشور به روایت وزیر دفاع

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در جریان سفر به استان هرمزگان و بازدید های استانی برنامه ریزی شده، که از چهارشنبه 25خرداد آغاز شد از پروژه های دریایی وزارت دفاع در بندر عباس بازدید کرد.

به گزارش سایت خبر سراسریبه نقل از روابط عمومی وزارت دفاع، امیر سرتیپ آشتیانی در بازدید از مراحل ساخت ناوشکن، شناورهای سطحی و زیر سطحی گفت: توسعه قدرت در همه ی ابعاد دفاعی اعم از زمینی و هوایی و بویژه دریایی از اولویت های برنامه های دفاعی کشور است.

وزیر دفاع با بیان اینکه موقعیت ژئوپولتیک ایران به ویژه در آب های خلیج فارس از اهمیت راهبردی برای ما برخوردار است تصریح کرد: وزارت دفاع متناسب با نیازنیروهای مسلح و تهدیدات منطقه ای در همه آبهای سرزمینی اش ناوگان دریایی نیروهای مسلح را به روز و مجهز خواهد کرد.

وی در این بازدید افزود: پیام ما به منطقه وجهان ، پیام صلح و آرامش است و از طرفی معتقدیم صلح و ثبات منطقه با حضور و مشارکت همه کشورهای منطقه قابل حصول است و ج ا ا حضور بیگانگان و نیروهای فرامنطقه ای را علت ناامنی در این منطقه می داند.

امیر آشتیانی هشدار داد: جمهوری اسلامی ایران در دفاع از منافع ملت ایران و دفع تهدیدات تردید به خود راه نداده و نخواهد داد.

 

آنچه دیگران میخوانند

دیدگاه تان را بنویسید