کد مطلب: 19037

ماموریت جدید قالیباف به کمیسیون کشاورزی مجلس

رئیس مجلس شورای اسلامی به دنبال تذکر تعدادی از نمایندگان به کمیسیون کشاورزی ماموریت داد تا بحث خرید گوشت و واردات گوشت را پیگیری کند.

به گزارش سایت خبر سراسری به نقل از ایسنا، حجت الاسلام علیرضا سلیمی در تذکری شفاهی در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی بیان کرد: دولت باید نسبت به خرید گوشت از دامداران اقدام کرده و آنها را در سردخانه‌ها ذخیره کند تا در آینده با مشکل مواجه نشویم.

وی گفت: امروز دامداران با مشکلات جدی مواجه هستند. یکی از این مشکلات به کارت دامی که به آنها داده می‌شود باز می‌گردد. مبلغی که در قالب این کارت به آنها پرداخت می‌شود کافی نیست چرا که شاهد افزایش قیمت خوراک دام هستیم.

نماینده محلات در ادامه اظهار کرد: از وزارت جهاد کشاورزی انتظار می‌رود این مبلغ را افزایش دهد تا دامداران بتوانند از پس هزینه‌های افزایش یافته بر بیایند. از وزارت جهاد کشاورزی انتظار می‌رود در این زمینه ورود جدی داشته باشد.

محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به تذکر وی بیان کرد: کمیسیون کشاورزی هم بحث خرید گوشت و هم بحث واردات گوشت را که از سوی تعدادی از نمایندگان تذکر داده شد را پیگیری کرده و گزارشی از آن تهیه نماید.

 

آنچه دیگران میخوانند

دیدگاه تان را بنویسید