کد مطلب: 18240

امیر موسوی: در مقابل هر تهدیدی که آرامش ملت را هدف قرار دهد با قدرت پاسخگوییم

فرمانده کل ارتش گفت: نیروی زمینی در سال‌های اخیر رشدی تصاعدی در عرصه‌های مختلف و نوع نگاه به ماموریت‌ها و سرعت عمل و واکنش سریع نسبت به هر آنچه که از این نیرو خواسته شده، داشته است.

به گزارش سایت خبر سراسری به نقل از ایسنا، سرلشکر سیدعبدالرحیم موسوی در آیین رونمایی از تولیدات مرکز شهید زرهرن نیروی زمینی ارتش با اشاره به اینکه نیروی زمینی ستون فقرات ارتش محسوب می‌شود، اظهار کرد: در سال‌های اخیر اتفاقات خوبی در نیروی زمینی ارتش جهت ارتقای توان رزمی و پیاده‌سازی این توانمندی‌ها در میدان برای ماموریت‌های نظامی و مردم‌یاری روی داده است. نیروی زمینی در سال‌های اخیر رشد تصاعدی در عرصه‌های مختلف مانند تجهیزات، آموزش‌ها، سازماندهی‌ها و نوع نگاه به ماموریت‌هایی که فراهم می‌آید، سرعت عمل و واکنش سریع نسبت به هر آنچه که از این نیرو خواسته شده، داشته است.

وی افزود: ارتقای تحرک از جمله اتفاقات خوبی است که در نیروی زمینی ارتش روی داده و امروز می‌توانیم ادعا کنیم که بدون تردید نسبت به تحرک صد درصدی بدون تردید فاصله بسیار اندکی داریم. حسن بزرگتر اتفاقی که روی داده این است که تحرک مورد اشاره توسط دانشمندان جوان کشورمان در داخل کارخانه‌های نیروی زمینی ارتش صورت گرفته است. به مردم کشورمان اعلام می‌کنیم ارتش و نیروهای مسلح برای تحقق اهداف والای انقلاب اسلامی با تمام توان و قدرت ایستاده‌اند و در مقابل هر تهدیدی که بخواهد نظام و مرزهای کشور و آرامش ملت را هدف قرار دهد، با قدرت، پاسخگویی لازم را خواهیم داشت و دشمنان ملت را آرام نخواهیم گذاشت.

آنچه دیگران میخوانند

دیدگاه تان را بنویسید