کد مطلب: 18142

پیام تبریک دریادار تنگسیری به فرمانده کل ارتش

فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با صدور پیامی به امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی فرارسیدن روز ارتش و حماسه آفرینی‍های نیروی زمینی قهرمان را تبریک گفت.

به گزارش سایت خبر سراسری به نقل از روابط عمومی ارتش، متن پیام‌ دریادار پاسدار علیرضا تنگسیری، بدین شرح است:
 بسم الله الرحمن الرحیم
امیر سرلشکر ستاد برادر سید عبدالرحیم موسوی
 فرمانده محترم کل ارتش جمهوری اسلامی ایران
 سلام علیکم
روز"29 فروردین" یادآور ذکاوت و نیز عنایت ویژه رهبر فرزانه انقلاب اسلامی به دلاور مردان و جان برکفان همیشه سرافرازی است که زیر پرچم ولایت در دفاع از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران لحظه ای نیاسودند و برای اهتزاز گوهر ایمان، عزت و شرافت بر تارک زخم دیده این مرز و بوم، جان در کف اخلاص نهادند.
تاریخ سراسر افتخار میهن عزیز اسلامی ایران به داشتن ارتشی جان برکف و ایثارگر به خود می بالد و قطعأ ملت ما این تاریخ سرشار از حماسه و ایثار و غرور را فراموش نمی کند چرا که ارتش همیشه قهرمان جمهوری اسلامی ایران همواره آرامش و امنیت را برای ملت بزرگ به ارمغان داشته است.
امروز وحدت و یکپارچگی شایسته ارتش و سپاه با ویژگی ها و دامنه های مأموریتی متفاوت در چارچوب یک دکترین دفاعی واحد به لحاظ ارتباطات، تعاملات و همکاری های راهبردی و استراتژیک یکی از ابداعات و اختراعات ارزشمند انقلاب اسلامی و مزیت های منحصر به فرد نیروهای مسلح در جمهوری اسلامی ایران است که باعث ناکامی اهداف شیطانی دشمنان در عرصه های مختلف و افزایش اثربخشی و بهره وری نیروهای مسلح شده است.
اینجانب " 29 فروردین ماه" سالروز ارتش جمهوری اسلامی ایران و نیروی زمینی را گرامی داشته و با آرزوی قبولی طاعات و عبادات خالصانه جنابعالی در این ماه پر فیض ضیافت الله، از خداوند منان، سلامتی، بهروزی و توفیقات بیش از پیش شما برادر گرامی را در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در سایه توجهات و عنایات حضرت بقیه الله اعظم(عج) و تحت زعامت حکیمانه ولی امر مسلمین جهان، حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای (مدظله العالی) مسئلت می نمایم.

آنچه دیگران میخوانند

دیدگاه تان را بنویسید