کد مطلب: 18053

مرکز پهپاد دانشگاه هوایی شهید ستاری با حضور سرتیپ واحدی افتتاح شد

با حضور فرمانده نیروی هوایی ارتش مرکز پهپاد دانشگاه هوایی شهید ستاری افتتاح شد.

به گزارش سایت خبر سراسری به نقل از ایسنا، امیر سرتیپ خلبان حمید واحدی فرمانده نیروی هوایی ارتش با حضور در دانشگاه علوم و فنون شهید ستاری از بخش‌های مختلف این یگان بازدید و بخش های علمی پژوهشی و مرکز پهپاد دانشگاه علوم و فنون هوایی شهید ستاری را افتتاح کرد.

وی در جمع فرماندهان و کارکنان این دانشگاه، با اشاره به لزوم تربیت نیروی دانشمند متخصص در تراز نظام جمهوری اسلامی ایران اظهار کرد: یکی از اهداف دانشگاه هوایی شهید ستاری، تعلیم و تربیت افسران ولایی و متعهد در تراز انقلاب اسلامی و بالا بردن سطح علمی دانشجویان دانشگاه هوایی شهید ستاری است.

فرمانده نیروی هوایی ارتش افزود: در راستای رساندن نیروی هوایی ارتش به یک نیروی دانشمند  و بمنظور تحقق انتظارات فرماندهی معظم کل قوا(مدظله العالی) بخش‌های مختلف این نیرو بوِیژه دانشگاه شهید ستاری باید بیش از پیش و با توانی دو چندان رو به جلو حرکت کنیم.

فرمانده نیروی هوایی ارتش

وی تصریح کرد: امروز آنچه دشمنان نظام اسلامی از نهادینه سازی مکتب انقلابی در بین آحاد جامعه هراس دارند که دانشگاه علوم و فنون هوایی با سابقه‌ای درخشان می تواند نقش بسیار کلیدی در تحقق این هدف والا داشته باشد، چرا که این دانشگاه مهد تربیت افسرانی ولایی و مردمدار است و این خود مولفه‌ای ارزشمند برای خوشبین سازی و ارتقای محبوبیت در بین آحاد جامعه  به شمار می‌رود.

امیر  واحدی در پایان تصریح کرد: اولویت دانشگاه هوایی ارتقای توان علمی بر پایه خودباوری و بی نیازی به خارج از کشور است، چرا که ما جوانانی پرتلاش و علمی بسیاری در سطح جامعه داریم که هر کدام می توانند بازوی قدرتمندی برای کسب علوم تخصصی باشند.

آنچه دیگران میخوانند

دیدگاه تان را بنویسید