کد مطلب: 17721

رییس جمهور در گلزار شهدای سرخس با مردم دیدار کرد

رییس جمهور روز پنجشنبه در ادامه سفر خود به شهرستان مرزی سرخس وارد گلزار شهدای "بهشت نبی" شهر سرخس شد و پس از ادای احترام به شهدای این شهر با جمعی از مردم و برخی اعضای شورای شهر سرخس در این مکان دیدار و گفت و گو کرد.

به گزارش خبرسراسری،رییس اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان سرخس در خصوص این دیدار مردمی گفت: حدود ۲۰۰ نفر از مردم در این برنامه از پیش اعلام نشده حضور یافتند و پس از مشاهده رییس جمهور نسبت به وی ابراز احساسات کردند.

فاطمه زکنی افزود: در این دیدار آیت الله رئیسی از مردم خواست مسایل و مشکلات خود را در قالب نامه به فرمانداری تحویل دهند. 

همچنین امروز رییس جمهور به همراه وزیر نفت با حضور در پالایشگاه شهید هاشمی نژاد سرخس دستور آغاز "عملیات اجرایی مرحله دوم ذخیره‌سازی گاز شوریجه D" را صادر کرد.

حضور و بازدید از پایانه مرزی و ایستگاه راه آهن بین المللی سرخس، هم‌مرز با کشور ترکمنستان از برنامه های اصلی سفر رئیسی و اعضای هیات دولت به شهرستان سرخس است.

شهرستان سرخس با ۱۰۰ هزار نفر جمعیت، دارای ۲ شهر سرخس و مزداوند و ۶۸ روستای بالای ۲۰ خانوار است که ۵۵ درصد جمعیت آن در روستاها سکونت دارند.   

رییس جمهور عصر چهارشنبه در آغاز هجدهمین سفر استانی دولت وارد فرودگاه مشهد شد که زیارت حرم مطهر رضوی، بازدید از طرح‌ها و پروژه‌های صنعتی، عمرانی و دانش بنیان، دیدار با اقشار مختلف مردم، علما و روحانیان، نخبگان، ایثارگران و خانواده شهدا، شرکت در نشست شورای اداری و نشست خبری از مهمترین برنامه‌های وی در این سفر دو روزه است.

آیت الله سیدابراهیم رئیسی، پیش از این به ۱۷ استان شامل هرمزگان، قم، یزد، لرستان، زنجان، سمنان، اردبیل، فارس، خوزستان، سیستان و بلوچستان، خراسان جنوبی، ایلام، کهگیلویه و بویراحمد، بوشهر، گیلان، گلستان و مازندران سفر کرده است.

 

آنچه دیگران میخوانند

دیدگاه تان را بنویسید