کد مطلب: 17150

در بدو ورود به استان گلستان

رییس جمهور: اشتغال جوانان از مهمترین ضرورت های استان گلستان است

رئیس جمهور در بدو ورود به استان گلستان با اشاره به دغدغه مردم این استان در حوزه اشتغال، گفت: این اسنان قطب گردشگری و کشاورزی کشور خواهد شد.

به گزارش خبر سراسری به نقل از ایسنا حجت الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رئیسی دقایقی پیش در بدو ورود به استان گلستان در گفت و گو با خبرنگاران و اهالی رسانه و مطبوعات با عرض ادب و احترام به ساحت مقدس شهدا، استان گلستان را استانی با ظرفیت های بسیار بالا در حوزه های مختلف دانست و گفت: این استان قطب کشاورزی است، در صنعت ظرفیت های بسیاری را داراست و در گردشگری بسیار حائز جایگاه والایی است.

رئیس جمهور با تاکید بر اینکه استان گلستان امروز با مشکلات بسیاری رو به روست و معضل بیکاری و دغدغه خانواده ها برای اشتغال جوانان از مهمترین ضرورت های استان است، خاطرنشان کرد: باید با پیروی از سرداران شهید این استان کارهای ماندگاری را برای استان انجام داد.

رئیس جمهور به همراه تعدادی از وزرا و معاونین خود در سفری یک روزه به گلستان رفته است که وزیر نیرو در گرگان، وزیر اقتصاد در علی آبادکتول، وزیر بهداشت در رامیان و آزادشهر، وزیر کار در مینودشت و گالیکش، وزیر ورزش و جوانان در کلاله و مراوه تپه، وزیر میراث فرهنگی در گنبدکاووس و معاون توسعه روستایی و مناطق محروم رئیس جمهور در کردکوی و بندرگز حاضر خواهند شد.

 

آنچه دیگران میخوانند

دیدگاه تان را بنویسید