کد مطلب: 20388

با حضور امیر عبداللهیان

در جلسه هماهنگی بازی های جام جهانی فوتبال چه گذشت

جلسه هماهنگی بازی های جام جهانی فوتبال ۲۰۲۲ در قطر، صبح امروز «شنبه۱۸ تیرماه » در محل وزارت خارجه با حضور حسین امیرعبداللهیان برگزار شد .

به گزارش سایت خبر سراسری به نقل از ایسنا، در این جلسه حسین امیر عبداللهیان وزیر امور خارجه، سید حمید سجادی وزیر ورزش، سید رضا صالحی امیری، رئیس کمیته ملی المپیک و  سعید محمد دبیر شورای عالی مناطق آزاد تجاری و ویژه اقتصادی ،جمعی از  استانداران و تعدادی دیگر از مقامات مسوول حضور داشتند .

بر اساس این گزارش ، یکی از محورهای رایزنی  اخیر وزیران امور خارجه ایران و قطر در روز چهارشنبه  هفته گذشته، موضوع جام جهانی فوتبال ۲۰۲۲ و تسهیل حضور تیم ملی و تماشاگران ایرانی در این مسابقات در دوحه بود .

بر اساس این گزارش همچنین پنچ شنبه گذشته ، حمید رضا دهقانی سفیر ایران در قطر نیز در توییتی نوشت : برای جام جهانی فوتبال۲۰۲۲ ، سی هزار بلیط در اختیار فدراسیون فوتبال ایران قرار دارد.

  حمید رضا دهقانی در صفحه توییتر خود در این ارتباط نوشت : در چند ملاقات با مسئولان برگزارکننده جام جهانی در مورد برگزاری مراسم های فرهنگی و باستانی و معرفی فرهنگ و تمدن ملت بزرگ ایران و هتل و بلیط و ... به تفاهمات خوبی رسیده ایم. با احتساب ۲۰ هزار بلیط قبلی و ۱۱ هزار بلیط اخیر، سی هزار بلیط در اختیار فدراسیون فوتبال کشورمان قرار دارد. »

آنچه دیگران میخوانند

دیدگاه تان را بنویسید