کد مطلب: 18377

بیانیه جامعه مدرسین حوزه علمیه قم به مناسبت روز جهانی قدس

جامعه مدرسین حوزه علمیه قم به مناسبت روز جهانی قدس با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد: تقدیر فلسطین با نصرت الهی و مبارزه در حال رقم خوردن است و پیروزی بر رژیم جنایتکار صهیونیسم، آینده حتمی مقاومت و مجاهدت در راه خداست.

به گزارش سایت خبر سراسری به نقل از ایرنا، جامعه مدرسین حوزه علمیه قم به مناسبت روز جهانی قدس در بیانیه‌ای تاکید کرد: امسال در حالی به استقبال روز جهانی قدس می‌رویم که شدت یافتن ظلم و قساوت دشمن صهیونیست در قدس شریف، دل‌بستگان به مسئله‌ فلسطین را غمگین و خشمگین ساخته است. رژیم کودک‌کش صهیونیستی در ادامه‌ خونریزی‌ها و جنایت‌هایش با هتک حرمت مسجدالاقصی و کشتار مردم مظلوم فلسطین، سعی دارد شکست‌ها و زبونی خود را پنهان کند؛ اما این دست‌ و پا زدن‌ها مجاهدت هوشمندانه و فعال ملت فلسطین را خنثی نخواهد کرد.

این بیانیه می افزاید: جامعه مدرسین حوزه علمیه قم ضمن دعوت از امت اسلامی برای حضور پرشور در راهپیمایی روز قدس اعلام می‌دارد: روز جهانی قدس، این یادگار ارزشمند امام راحل عظیم‌الشأن روز خروش ظلم‌ستیزان و تحقق شعار «کونا للظّالم خصماً و للمظلوم عوناً» ملت مؤمن و انقلابی ماست. ملت‌های اسلامی نیز در کنار قدس شریف و مردم مظلوم فلسطین حضور دارند و نخواهند گذاشت مشعل مقاومت و شعله‌های خروشان آتش قهر امت اسلامی علیه رژیم صهیونیستی با تزویر استکبار و خیانت مزدوران منطقه‌ای خاموش شود.

جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در این بیانیه عنوان کرده است: توانمندی‌های رزمندگان مقاومت در نفوذ و ناامن‌سازی شهرک‌های صهیونیست‌نشین آن‌چنان هراس و وحشتی به جان غاصبان خون‌ریز انداخته که از سایه خودشان هم می‌ترسند و با رفتارهایی جنون‌آمیز به خودشان هم شلیک می‌کنند. این قدرت‌نمایی‌های ارزشمند مجاهدان فلسطینی، شعار از نیل تا فرات غاصبان خون‌ریز را در محاصره خودساخته دیوار حائل خفه کرده است.

این بیانیه تصریح کرده است: تقدیر فلسطین با نصرت الهی و مبارزه در حال رقم خوردن است و پیروزی بر رژیم جنایتکار صهیونیسم آینده حتمی مقاومت و مجاهدت در راه خداست.  دولت‌های اسلامی وظیفه دارند به حمایت از مردم مظلوم فلسطین بشتابند و به ماجرای فلسطین، به‌عنوان مسئله‌ اصلی جهان اسلام توجه کنند. سیاست عادی‌سازی روابط با رژیم سُست، بی‌پایه‌ و پوشالی صهیونیستی ثمره‌ای جز خواری و ذلت برایشان نخواهد داشت و آینده از آن مقاومت است.

 

آنچه دیگران میخوانند

دیدگاه تان را بنویسید