کد مطلب: 18318

در دیدار با سفیر ایران در لبنان

تقدیر هماهنگ کننده جبهه عمل اسلامی لبنان از ایران

هماهنگ کننده جبهه عمل اسلامی لبنان با سفیر جمهوری اسلامی ایران در این کشور دیدار و رایزنی کرد.

به گزارش سایت خبر سراسری به نقل از پایگاه خبری العهد، شیخ زهیر الجعید، هماهنگ کننده جبهه "عمل اسلامی" لبنان با محمدجلال فیروزنیا، سفیر جمهوری اسلامی ایران در بیروت دیدار و درگذشت مادر وی را تسلیت گفت.

دو طرف در این دیدار درخصوص اوضاع کلی منطقه و ملت مظلوم فلسطین که مدافع مقدسات اسلامی هستند رایزنی کردند.

الجعید در این دیدار از حمایت مطلق و نامحدود جمهوری اسلامی ایران از ملت فلسطین در تمامی زمینه های سیاسی، معنوی، اجتماعی، مالی، امنیتی و نظامی و گسترش قدرت نیروهای مقاومت که منجر به پیروزی این محور و جنبش های جهادی و مبارز در نبرد شمسر قدس در مقابله با رژیم صهیونیستی شد، تقدیر و تشکر کرد.

وی همچنین بر حق جمهوری اسلامی ایران در داشتن انرژی هسته ای برای استفاده در زمینه های علمی و پزشکی و تکنولوژیک که در راستای خدمت به ملت ایران و مردم منطقه است، تاکید کرد.

هماهنگ کننده جبهه عمل اسلامی لبنان همچنین بر ضرورت خلع سلاح هسته ای رژیم صهیونیستی که در به دنبال حمله به عرب ها و مسلمانان است، تاکید کرد.

شیخ زهیر الجعید در پایان خاطرنشان کرد که تحریم های ظالمانه علیه جمهوری اسلامی ایران منجر به تسلیم ایران نخواهد شد بلکه بالعکس این تحریم ها باعث تقویت عزم و اراده ملت مبارز ایران برای مقابله با استکبار و استعمار جهانی جدید شده است.

 

آنچه دیگران میخوانند

دیدگاه تان را بنویسید