کد مطلب: 18201

حزب موتلفه اسلامی جنایت اخیر رژیم صهیونیستی را محکوم کرد

حزب موتلفه اسلامی با صدور بیانیه ای جنایت اخیر رژیم صهیونیستی را در حمله به نمازگزاران در مسجد الاقصی محکوم کرد.

به گزارش سایت خبر سراسری به نقل از ایسنا، متن بیانیه به این شرح است:

«بسم الله الرحمن الرحیم»
حملۀ وحشیانه رژیم غاصب صهیونیستی به مسجد الاقصی و اردوگاه جنین و بازداشت های کم سابقه عرصه را بر ساکنان مظلوم این سرزمین تنگ کرده و جنایات اخیر اسرائیل لکه ننگ دیگری بر پیشانی مدعیان حقوق بشر و سازمان‌های بین‌المللی و به ویژه سازمان ملل متحد می باشد. این خشونت ها استیصلال صهیونیست‌ها در مصاف با مقاومت اسلامی فلسطین و هراس و وحشت آنان از ابتکار عمل و عملیات‌های پیش دستانه و شهادت‌طلبانه روزهای اخیر مجاهدان مؤمن و جوانان غیور فلسطینی و محور مقاومت اسلامی علیه ظلم و تجاوز را آشکارتر و این رژیم سفاک را به دست و پازدن‌های بی نتیجه، سوق داده است.

این رژیم کودک‌کش در نهایت وقاحت و خونسردی مشغول جنایت علیه ملت فلسطین و مصادره خانه‌های آنهاست. شهرک‌سازی در قدس شرقی و کرانه‌های غربی و آوارگی و اخراج فلسطینیان ادامه دارد، در این میان سازمان بی‌خاصیت ملل متحد و شورای امنیت آن ساکت و منفعل و صرفاً نظاره‌گر این تراژدی غمبار هستند. سران اروپای مدعی حقوق بشر که در هفته های اخیر ژست حمایت از مردم اوکراین در برابر روسیه می گرفتند، چشم خود را بر روی این جنایات آشکار بسته اند. آمریکا نیز شریک جرم و باعث و بانی و حامی جنایت‌هایی است که در سرزمین اشغالی جریان دارد. 

امروز، ظهور انتفاضۀ نوین مسجد الاقصی با حضور حماسی و شجاعانۀ نسل جدید وجوانان غیرتمند فلسطین، این تصویر شکوهمند را فرا روی جهانیان قرار داده است که مقاومت اسلامی فلسطین پرقدرت‌تر و با ایمان و انگیزه و اراده‌ای راسخ تر در کنار نسل‌های قبل در میدان مقاومت و مبارزه، به کابوس صهیونیست‌ها و حامیان منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای بدل شده است.

با صبر و ایستادگی ملت فلسطین و آمادگی نیروهای مقاومت، رژیم تروریستی اسرائیل امروز در بن‌بست سیاسی داخلی و وضعیت شکننده امنیتی گرفتار است و در منجلاب تباهی آخرین نفس ها را می‌کشد. یقیناً ادامه جنایات دشمن صهیونیستی به معنای ادامه نبرد مقاومت با این رژیم در سرتاسر اراضی فلسطینی است.

حزب موتلفه اسلامی ضمن محکوم نمودن این جنایات سبعانه و حملان ددمنشانه به اردوگاه جنین و مسجدالاقصی، به ارواح طیبه و نورانی شهیدان انتفاضه رمضان و همت والای رزمندگان شجاع و غیرتمند فلسطین درود می فرستد و تداوم موفقیت‌ها و پیروزی‌های باشکوه آنان در پیش برندگی مقاومت مقدس و مبارزه کارساز در مصاف با اشغالگران قدس شریف را از درگاه خدای سبحان مسئلت می جوید.

آنچه دیگران میخوانند

دیدگاه تان را بنویسید