کد مطلب: 17234

پیام وزیر خارجه به مناسبت دومین سالگرد حسین شیخ الاسلام

وزیر امور خارجه نوشت: صدای حق طلبی و عدالت خواهی مشفقانه شیخ الاسلام عزیز در حمایت از مقاومت به خصوص فلسطین و لبنان و غریو فریاد آن دیپلمات پرتلاش و خستگی ناپذیر بر سر اشغالگران و دشمنان امت اسلامی به عنوان دیپلمات انقلابی در یاد و قلب ما همیشه طنین انداز است.

به گزارش خبر سراسری، حسین امیرعبداللهیان در پیامی اینستاگرامی نوشت:

« بسم الله الرحمن الرحیم
 در آستانه دومین سالگرد عروج برادر عزیزم مهندس حسین شیخ الاسلام یاد و خاطره آن یار و دوست عزیز را گرامی می دارم.‌

همه دوستان و همکاران محترم در وزارت امور خارجه همچنان در فراق برادری نجیب و مومن و یاری عزیز و دوستی دلسوز هستند و صداقت، راستی، درستی، پایبندی به شرع و وظیفه شناسی و اهتمام ایشان به منافع و مصالح کشور را در تمامی لحظات عمر شریفش به نیکی به یاد دارند.

صدای حق طلبی و عدالت خواهی مشفقانه شیخ الاسلام عزیز  در  حمایت از مقاومت به خصوص فلسطین  و لبنان و غریو فریاد آن دیپلمات پرتلاش و خستگی ناپذیر بر سر اشغالگران و دشمنان امت اسلامی به عنوان دیپلمات انقلابی در یاد و قلب ما همیشه طنین انداز است.

امید آن که با استعانت از خدای سبحان رهرو صادقی در مسیر اهداف بلند و نیت‌ مخلصانه آن سرباز مومن ولایت در دستگاه دیپلماسی و در خدمت به مردم بزرگ ایران باشیم.

در ایام‌ فرخنده اعیاد شعبانیه به روح آن عزیز سفر کرده درود می فرستیم و برای ایشان علو درجات و شفاعت حضرت اباعبدالحسین (ع) را مسئلت می نماییم.»

 

آنچه دیگران میخوانند

دیدگاه تان را بنویسید