کد مطلب: 19588

نوسانات قیمت طلا و سکه در بازار امروز 21 خرداد ماه

بازار طلا و سکه در اولین روز معاملاتی هفته نوساناتی را تجربه می‌کند، به طوریکه قیمت سکه امامی در لحظات ابتدایی با ۵۶٠ هزار تومان افزایش آغاز به کار کرد. این در حالی است که قیمت سایر انواع سکه با اندکی نوسان و تقریبا بدون تغییر باقی ماندند. حباب سکه امامی نیز مجددا به بالای یک میلیون تومان رسید.

به گزارش سایت خبر سراسری به نقل از اقتصاد آنلاین، صبح امروز، ٢١ خردادماه ١۴٠١، قیمت انواع سکه در بازار اندکی نوسان را تجربه می‌کند اما سکه امامی با افزایش ۵۶٠ هزار تومانی به ثبت رسیده است. 

به این ترتیب سکه امامی تا این لحظه  ١۵ میلیون و ۵٠٢ هزارتومان قیمت خورده است. این سکه روز معاملاتی گذشته با قیمت ۱۴ میلیون و ٩٣٨ هزارتومان معامله می‌شد که افزایش قیمتی نزدیک به ۵۶٠ هزار تومان را نشان می‌دهد. 

همچنین نیم سکه در این ساعت از معاملات با قیمت ٨ میلیون و ۵٢٠ هزار تومان معامله می‌شود که نسبت به قیمت روز معاملاتی گذشته، معادل ۸ میلیون و ۵٢۵ هزار تومان کاهش اندکی را تجربه می‌کند. 

ربع سکه با قیمت ۵ میلیون و ۵٢٠ هزارتومان ثبت شده است که در مقایسه با قیمت روز معاملاتی گذشته معادل ۵ میلیون و ۵٢٣ هزار تومان، کاخش قیمت اندکی را داشته است. 

 
هر سکه گرمی نیز معادل ۳ میلیون و ۴٨ هزار تومان قیمت خورده که نسبت به نرخ آن در روز معاملاتی گذشته معادل ۳ میلیون و ۵٠ هزار تومان کاهش اندکی داشته است.

حباب سکه چقدر است؟

به این ترتیب هر سکه امامی یک. میلیون و ٢۶٧ هزارتومان، نیم سکه، یک میلیون و ۴١٣ هزار تومان، ربع سکه، یک میلیون و ٩۶۴ هزار تومان و هر سکه یک گرمی، یک میلیون و ٢٩٧ هزار تومان حباب دارد.

آنچه دیگران میخوانند

دیدگاه تان را بنویسید