کد مطلب: 18718

آخرین خبرها از تسهیلات ۲۰۰ میلیون تومانی بنیاد مسکن

معاون بنیاد مسکن گفت: هنوز پرداخت تسهیلات ۲۰۰ میلیون تومانی ضمانت نامه سازمان برنامه و بودجه را دریافت نکرده، اما امیدوار هستیم تا پایان هفته این مشکل برطرف شود.

به گزارش سایت خبر سراسری به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، مجید جودی معاون بنیاد مسکن گفت: افزایش سقف تسهیلات مسکن روستایی نیازمند ضمانت‌نامه سازمان برنامه و بودجه است که معاون اول رئیس‌جمهور در خصوص رفع این مشکل قول مساعد داده و امیدوار هستیم پرداخت آن به زودی آغاز شود.

به گفته معاون بنیاد مسکن بانک سپه تنها بانکی است که ارائه تسهیلات ۲۰۰ میلیون تومانی را با معرفی بنیاد مسکن آغاز کرده، اما امیدوار هستیم ظرف یکی دو روز آینده پرداخت تسهیلات در تمامی بانک‌ها آغاز شود.

متقاضیانی که پارسال برای تسهیلات ۱۰۰ میلیون تومانی ثبت‌نام کرده، اما هنوز این تسهیلات را از بانک‌ها دریافت نکرده‌اند هم می‌توانند از تسهیلات ۲۰۰ میلیون تومانی استفاده کنند

از ابتدای امسال رئیس بنیاد مسکن چندین بار اعلام کرده بود که سازمان برنامه و بودجه به دلیل تورم زا بودن تسهیلات ۲۰۰ میلیون تومانی اقدام به تایید آن نکرده که البته هم اکنون با پیگیری‌های بنیاد مسکن از طریق ریاست جمهوری تاییدیه پرداخت تسهیلات دریافت شده است.

آنچه دیگران میخوانند

دیدگاه تان را بنویسید