کد مطلب: 24252

تبیین هدفگذاری های تهران بیوتی سنتر برای درخشش به عنوان برترین کلینیک ایران

تبیین هدفگذاری های تهران بیوتی سنتر برای درخشش به عنوان برترین کلینیک ایران

 

مدیرعامل مجموعه تهران بیوتی سنتر (کلینیک تخصصی پوست و مو زیبایی نیایش) گفت: بهره مندی از مجرب ترین کادر پزشکی زیبایی ایران و نیز خدمات به روز در استانداردهای جهانی، به درخشش مستمر تهران بیوتی سنتر کمک کرده است.

محمد عمیقی در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: ارائه خدمات به روز در سطح استانداردهای جهانی با بهره گیری از دانش مجرب ترین و متخصص ترین کادر پزشکی زیبایی ایران از نقاط قوت تهران بیوتی سنتر است.

وی افزود: با هدف توسعه گردشگری سلامت در کشور، مطالعات منسجمی از نیازهای سلامت محور کشورهای همسایه در دستور کار قرار دارد.

کلینیک تخصصی پوست و مو زیبایی نیایش ظرفیت های داخلی پزشکی زیبایی را بستری برای ارزآوری و حضور مخاطبینی از کشورهای همسایه عنوان کرد.

مجموعه تهران بیوتی سنتر (کلینیک تخصصی پوست و مو زیبایی نیایش) با ارائه مشاوره ها و خدمات تخصصی مرتبط با لاغری و تناسب اندام و همچنین سایر خدمات پوستی توانسته پکیج خدماتی کاملی را در راستای توسعه گردشگری سلامت برای ساکنان کشورهای همسایه قرار دهد، از این رو مجموعه تهران بیوتی سنتر با همکاری گسترده در حوزه سلامت توانسته مخاطبین پر شماری را فراتر از مرزهای ایران اسلامی جهت انجام خدمات به داخل کشور جذب نماید.

 

آنچه دیگران میخوانند

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

تبلیغات متنی