کد مطلب: 15117

چراغ سبز نیازمند برای پیوستن به پرسپولیس

بعد از جدایی رادوشوویچ به نظر می‌رسد پرسپولیس جانشین او را انتخاب کرده است.

پرسپولیس عزمش را جذب کرده تا هر طور شده در نیم فصل تقویت شود. این تیم که تا همین یکی دو روز قبل درگیر پرونده کالدرون بود و پنجره نقل و انتقالاتی اش بسته، حالا با رفع این مشکل در پی خریدن چندین بازیکن جدید است.
پرسپولیس در همین پنجره بسته، دو بازیکن تاجیکستانی را به تهران کشانده، ولی هنوز نتوانسته با آن‌ها قراردادی امضا کند. یحیی این دو بازیکن را برای ترمیم سمت راست دفاعی تیمش جذب کرده تا نوسانات بازی مهدی شیری و سیامک نعمتی در این نقطه از زمین را به حداقل برساند. البته که این خط، تنها مشکل گل محمدی و پرسپولیس نیست.
با گذشت ۱۰ هفته از رقابت‌های لیگ برتر، پرسپولیس نه تنها نیاز به یک مهاجم کامل و زهردارتر دارد بلکه مشخصا به یک هافبک بازیساز کارکشته هم نیازمند است. عنوان شده پرسپولیس برای جذب ۲ بازیکن در این پست در نیم فصل برنامه ریزی کرده و ادعا شده مهاجمی که قرار است به پرسپولیس بیاید خارجی است.

با این حال این تمام ماجرا نیست، چون پرسپولیسی‌ها از ابتدای فصل تا به الان در پستی دیگر هم غافلگیر شده اند: دروازه‌بانی! حامد لک که فصل گذشته یکی از خوب‌های پرسپولیس بود در این فصل متزلزل نشان داده و نتوانسته خیال گل محمدی را راحت کند. در سوی دیگر، بوژیدار رادوشوویچ هم پرسپولیس را به دلیل مشکلات مالی ترک کرده و گفته دیگر به این باشگاه برنمی گردد. در چنین فضایی، پرسپولیس دربه در به دنبال یک دروازه بان خوب و ششدانگ است.

آنطور که خبر می‌رسد پرسپولیس دروازه بان جدیدش را پیدا کرده و قرار است این بازیکن را هم نیم فصل به تهران بیاورد. دروازه بانی که لژیونر است و این روز‌ها در لیگ پرتغال شرایط خوبی ندارد! شاید با این یکی دو فکت همه نگاه‌ها متوجه علیرضا بیرانوند شود، ولی ماجرا از این قرار است که پرسپولیسی‌ها به دنبال پیام نیازمند، دروازه بان کنونی پورتیموننزه پرتغال و فصل گذشته سپاهان هستند. نیازمند بعد از خروج از ایران هرگز نتوانسته در لیگ پرتغال خودی نشان دهد و حالا به پرسپولیسی‌ها برای بازگشت به ایران چراغ سبز نشان داده است. شایعه شده که او در فهرست خرید پرسپولیسی‌ها قرار گرفته و اعضای این تیم برای نیم فصل دوم حساب ویژه‌ای روی این دروازه بان که رفته رفته از تیم ملی هم فاصله گرفته، باز کرده اند.
آنچه دیگران میخوانند

دیدگاه تان را بنویسید