کد مطلب: 22119

آخرین جزئیات ترافیکی مسیرهای منتهی به مرزهای کشور

جانشین پلیس راهور انتظامی کشور، وضعیت ترافیکی مسیرهای منتهی به مرزهای مهران و شلمچه را سنگین اعلام کرد.

به گزارش سایت خبر سراسری به نقل از فارس، سردار سید تیمور حسینی جانشین پلیس راهور انتظامی کشور که در حال حاضر در مرز مهران وجود دارد در خصوص آخرین وضعیت ترافیکی مرزهای مشترک با کشور عراق، اظهار داشت: در حال حاضر ترافیک سنگین را در محورهای منتهی به مرزهای ایلام و شلمچه شاهد هستیم.

وی با بیان اینکه ترافیک در محورهای مواصلاتی به دیگر مرزهای مشترک با کشور عراق نیمه سنگین گزارش شده است از زوار اربعین حسینی درخواست کرد با توجه به مصوبه ستاد مرکزی اربعین از حرکت و ترک موطن خود به سمت مرزها خودداری کنند.

سردار حسینی گفت: تصمیمی که صبح امروز گرفته شد به خاطر ازدحام زوار اربعین حسینی در پایانه‌های مرزی به خصوص در مهران و شلمچه است؛ طرف ایرانی در پذیرش و فرستادن زوار اربعین هیچ مشکلی ندارد اما طرف عراقی توانایی خدمت رسانی، جذب و پذیرش این همه تعداد زوار اربعین حسینی را نداشته و مسؤولان با توجه به این امر و گرمای شدید هوا و در راستای حفظ سلامت مردم چنین تصمیمی را اتخاذ کرده‌اند.

جانشین پلیس راهور انتظامی کشور در خصوص این که آیا با توجه به مصوبه ستاد اربعین مبنی بر بسته شدن مرزها، پلیس راهور انسداد یا محدودیت ترددی به سمت شهرهای مرزی در دستور کار دارد یا خیر، اعلام کرد: فعلاً انسدادی در کار نیست؛ اما از زوار درخواست داریم که دیگر به سمت مرزها حرکت نکنند.

آنچه دیگران میخوانند

دیدگاه تان را بنویسید