کد مطلب: 20442

خیز جدید گرد و خاک در راه تهران/ هوای تهران گرمتر می شود؟

بر اساس بررسی داده‌ها و نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی، وضعیت جوی استان تهران آسمانی صاف تا کمی ابری و همراه با وزش باد و خیزش گرد و خاک و کاهش دما از چهارشنبه(۲۲ تیرماه) آینده پیش‌بینی می‌شود.

به گزارش سایت خبرسراسری به نقل از خبر آنلاین، بر اساس بررسی داده‌ها و نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی، وضعیت جوی استان تهران طی پنج روز آینده آسمانی صاف تا کمی ابری، در بعضی ساعت‌ها همراه با وزش باد و گاهی وزش باد نسبتا شدید و در نواحی جنوبی و غربی استان گاهی وزش باد شدید همراه با گرد و خاک، کاهش دید و کاهش کیفیت هوا پیش‌بینی می‌شود.

در شرق استان برای روزهای سه شنبه تا پنجشنبه(۲۱ تا ۲۳ تیرماه) گاهی وزش باد شدید مورد انتظار است. طی امروز و فردا (۲۰ و ۲۱ تیرماه) روند افزایش دما و از چهارشنبه (۲۲ تیرماه)کاهش نسبی دما در استان پیش‌بینی می‌شود.

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، ورامین با بیشینه دمای ۴۰ درجه سانتیگراد گرمترین نقطه استان تهران در ۲۴ ساعت گذشته گزارش شده است.

آسمان تهران فردا( ۲۱ تیرماه) صاف و تا قسمتی ابری و وزش باد با حداقل دمای ۲۷ و حداکثر دمای ۴۰ درجه سانتیگراد و طی ‌چهارشنبه (۲۲ تیرماه) صاف وتا قسمتی ابری و وزش باد با حداقل دمای ۲۷ و حداکثر دمای ۳۸ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

 

آنچه دیگران میخوانند

دیدگاه تان را بنویسید